Reklama

Diskuzní fórum

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků celkem

Re: Re: Re: Re: Re: Kružík

skupina: Volná diskuze - téma: Koupě bytu

Pokud někdo neví co by chtěl nebo neví co může mít, je nejlepší zavolat do pár firem a nechat si udělat nabídky. Pokud by někdo ale chtěl kvalitu + super cenu + českého výrobce, potom je zde diskutovaný kruzik.cz dobrá volba.

 

Re: Re: Re: Re: Garážová vrata

skupina: Volná diskuze - téma: Koupě bytu

Ohledně firmy kruzik.cz jsem slyšel, že rozhodně nejsou nejlevnější. Tak jsem si schválně nechal udělat cenové nabídky u více firem a světe div se, rozdíl byl pár sto korun. Když jsem se potom dozvěděl o akci sekční vrata s DURA PRINTEM za 20990kč, tak bylo jasno. Protože to bylo už o několik tisíc levnější než kdekoliv jinde…

 

jak

skupina: Články - téma: Ložnice – jak si ji zařídit k oboustranné spokojenosti?

poradíte jak je to nejlepší? máme velmi netypický interiér, proto jsme s manželkou přistoupili k řešení nábytku na míru, poradíte jak to probíhá? jaké máte zkušenosti?

 

na míru

skupina: Volná diskuze - téma: Kuchyňská linka

Prosím vás, kde je to fajn na míru.. originálnost, kreativita a kvalita je přednost. Rada??

 

Re: Re:

skupina: Volná diskuze - téma: Kuchyňská linka

Lenko, hledám někoho, kdo má multifunknční hrnec, protože sama přemýšlím nad jeho koupí. Je fakt že Thermomix mě zatím z nabízených zaujal nejvíc, ale trochu váhám nad jeho vyšší cenou. Pokud ho máš, můžu se zeptat, stála ta cena za to? :-) Poznáš při vaření s ním opravdu rozdíl, ušetříš čas, suroviny apod.? Moc díky, M.

 

Re: Re: Re: Levný a kvalitní nábytek

skupina: Stavba a dům - téma: Nízkoenergetické domy

Máte dobrou zkušenost i s dopravci? Mě už se několikrát stalo když sme něco objednávali v jiném obchodě s nábytekm, že byli hrozně neochotní co se výnosu týče..tak mě zajímá jak je to tady,nenašla sem k tomu pořádné info

 

Re: Re: Re: Re: Moje zkušenosti s Bohemia energy

skupina: Články - téma: Změna, která šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Taky záleží na tom, co je v bytě všechno v provozu. My bydleli dvá v garsonce, jenže kamarád byl pořád na počítači, ve dne v noci a ta spotřeba pěkně letěla nahoru, teď topení nešlo přes plyn ale přes elektrický přímotopy, tak to je taky masakr spotřeba, takže se nedá jednoduše malý byt odsoudit, že se tam změna poskytovatele nevyplatí. U nás Bohemia Energy udělala slevu v jednom vyúčtování za rok 800korun. Takže já říkám proč ne..

 

skupina: Články - téma: Jaké osvětlení vybrat do ložnice? S jedním lustrem si určitě nevystačíte

Osobně si myslím, že je důležité i rozložení nábytku. Pokud necháte hlavní prostor volný, bude to hned působit větším dojmem. Osobně mám ráda i dobré obývákové světlo, v tomto případě bych spíše volila světla, která nebudou zasahovat do prostoru.

 

skupina: Články - téma: Uzení masa na grilu

Osobně mám moc ráda plynové grily a musím říci, že na uzení využívám udírnu. Je pravda, že máme dostatek prostoru na zahradě a udírnu jsme si nechali dělat na zakázku. Pokud bychom však neměli udírnu, určitě bych volila gril s udírnou.

 

Re: MM reality zkušenosti

skupina: Články - téma: Na co si dát pozor při koupi domu nebo bytu?

Vždycky je podle mě lepší si nechat v takových případech pomoci…například zuby si taky nebudu doma spravovat sám :D mimochodem sám mam dobrou zkušenost s MM reality a jejich jedním makléřem…takže tak nějak vím o čem mluvíte…

 

Re: Re: Levný a kvalitní nábytek

skupina: Stavba a dům - téma: Nízkoenergetické domy

Já jinde než ve Scontu po nábytku nekoukám, mám skvělou zkušenost už z dřívějška s nábytkem odtud. Navíc je tu opravdu z čeho vybírat

 

Re: Cuketa

skupina: Články - téma: Cuketa

Ne, oba druhy květů se vytváří na téže rostlině

 

Re: kuchyně

skupina: Volná diskuze - téma: Kuchyňská linka

já bych za sebe doporučila dolti od oresi, taky jsem byla v situaci kdy jsem kuchyni potřebovala dodat rychle, a tím že mám kuchyň poměrně malinkou tak výroba ani dodání netrvalo tak dlouho, myslím že 2–3 týdny max, u kuchyně na míru jsem si myslela že to bude trvat i dýl. Kuchyně sice není žádný velký moderní hit ale úplně to stačí.

 

Re:

skupina: Články - téma: Zastřešení bazénu pro delší léto

dobry den, objednali jsme od zastreseni levne.cz, hlavne kvuli cene. Vstricne jednani, zatim cekame.

 

topmeister haus

skupina: Články - téma: Nanopřípravky a jejich využití v domácnosti, na zahradě i v garáži

To zni dobre, urcite vyzkousim.

 

Re: Levný a kvalitní nábytek

skupina: Stavba a dům - téma: Nízkoenergetické domy

Doma mám ze sconta sedací soupravu a sem spokojená

 

Re: firma NEMA dřevostavby

skupina: Stavba a dům - téma: Nízkoenergetické domy

Dobrý den, vím, že reaguji na 5let starý dotaz, ale pro ostatní. Této firmě se vyhněte velikým obloukem. Vše směřuje s soudní dohře. Začalo to tím, že si jejich stavbyvedoucí asi po několika urgencích nepřijel přeměřit spodní stavbu (zvládl to asi za 1 měsíc) a následně vznikl i skluz s dodáním panelů, takže stavba dostala díky NEMA skluz 2 měsíce. Pokračování bylo velmi arogantním stavbyvedoucím, který nechodil daleko pro sprostá slova, která se nezdráhal použít – následně byl tento pán vyměněn za jiného. Jelikož si firma NEMA (jejich táborská sesterská pobočka Kanadské sruby) sjednává snad všechny práce od subdodavatelů, tak nebyla nouze o reklamace – víceméně na všechny řemeslné práce byla uplatněna reklamace (špatná barva okapů, nedodržování projektové dokumentace, svislost ostnění není v normě, křivá obvodová stěna, chybně umístěné vývody na střechu o cca 1m, kotvící patky bez ukotvení 9ks, apod.). Jejich reakce na email je většinou velmi komplikovaná a zdlouhavá. Aktuální reklamace na mokrý komín v půdní části vyřešili tím, že téměř po dvou měsících vyhodnotili tak, že od toho dají prsty pryč a reklamaci neuznali s tím, že montáž provedena správně a i výrobce komínu má vše v pořádku. Takže zákazníku starej se jak dokážeš. Prostě již nikdy s touto firmou nechci mít nic společného. Minimálně si sjednejte dobrý stavební dozor, který tam musí být stále přítomen, protože přísloví některých NEMA pracovníků je, že „to se schová a vidět to nepůjde“ – např. s dírami v obvodové folii (difúzně uzavřena varianta) na několika místech – zjištěno až náhodou, když jsem demontoval po elektrikářích el. krabičky. Ikdyž jsme se domluvili na BlowerDoorTestu, tak jsem se dodnes nedočkal a ani nedočkám – musím tedy zainvestovat, abych zjistil, kde jsou ještě schované díry. No a s nedodržením termínu předání to nestihli asi o 2 měsíce – dosud bez zažádané sankce z prodlení. Komu není líto takto vyhozených peněz, tak hurá do smlouvy s NEMA, resp. Kanadské sruby Tábor.

 

Vnitřní žaluzie

skupina: Články - téma: Nejlepší řešení pro motorizaci stínící techniky – ovladače Somfy

Já mám vnitřní žaluzie od zaluziekuhr.cz. Byla to nejlepší cena a velmi sympatický a ochotný mladý muž, který nám to zaměřil a velmi rychle dodal i s montáží. Žaluzie bere od české společnosti Rolux. Společnost žaluziekuhr.cz působí v olomouckém kraji a Zlíně. Doporučuji žaluzie už mám 4 roky.

 

Vnitřní žaluzie

skupina: Články - téma: Nejlepší řešení pro motorizaci stínící techniky – ovladače Somfy

Já mám vnitřní žaluzie od zaluziekuhr.cz. Byla to nejlepší cena a velmi sympatický a ochotný mladý muž, který nám to zaměřil a velmi rychle dodal i s montáží. Žaluzie bere od české společnosti Rolux. Společnost žaluziekuhr.cz působí v olomouckém kraji a Zlíně. Doporučuji žaluzie už mám 4 roky.

 

skupina: Články - téma: Jak vybírat krbovou vložku do nízkoenergetického a pasivního domu?

Take zalezi na tmo jestli teplovodní nebo teplovzdusna.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Náš tip

Madlo pro panelákový balkon

BalMad, novinka na českém trhu je plastové madlo na zábradlí balkonů v panelových domech. Příjemně zútulní váš balkon, horní kovové madlo už nebude studit a snadnou údržbu ocení hospodyňky při větrání peřin.

 

 

Sekačka STIGA s elektrickým startérem

Sekačka STIGA s elektrickým startérem jen za 10 990 kč s dopravou zdarma. Výkonná a spolehlivá sekačka STIGA Combi 48 SEQ B instart se záběrem 46 cm a vlastním pojezdem, určená na středně velké zahrady.

 

Je čas na výsadbu ovocných stromků

Jabloně, hrušně, třešně, švestky, meruňky a nebo ořešáky z našich pěstebních školek jsou připraveny pro jarní výsadbu. A právě nyní je můžete zakoupit se SLEVOU 5%.

 

Střešní krytina i pro budoucí generace

U tašek Terran oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie. Bonusem navíc je 50 letá záruka.

 

KVALITNÍ ČERPADLA ZE SIGNA PUMP

E-DEEP 1200 je ponorná domácí vodárna. Stačí jen připojit potrubí, potopit do studny, zastrčit kabel do zásuvky a to je vše!! Do studní nebo nádrží pro rodinné domy, chaty, chalupy, menší provozovny i malé závlahy. Nepotřebuje žádné další spínače, nádoby, pojistné ventily... Nehlučí v domě, tlak je stálý, nekolísá.

 

Olejová lazura O 1020

Olejová lazura je určena k penetračním jednovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a podobných porézních materiálů na bázi dřeva, pro exteriérové i interiérové použití, poskytuje dřevu ochranu proti povětrnosti a UV záření již v jednom nátěru.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

 

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . TOPlist