Reklama

Diskuzní fórum - Články

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků ve skupině Články

Re: Re: Spokojenost

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Po dohodě, kterou jsme s obchodníkem u Vekry telefonicky uzavřeli jsme jeli k nim na prodejnu, kde jsme se poprvé potkali a začali realizovat naše požadavky. Dohodli jsme se na zaměření oken, výrobě s tím, že montáž si uděláme svépomoci. Za sebe jsem s okny spokojen i s ohledem na jejich montáž, jelikož se s okny dobře manipulovalo a bylo díky tomu rychlejší a přesnější zazdění.

J.L. | 19.03.2023 18:25:56

skupina: Články - téma: Kopřivy - proč by na zahradě neměly chybět?

Existují i pohledné sibiřské a jihoevropské kopřivy, které byly využívány na vlákno, olej ze semen a jako lék. Vlastnostmi jsou srovnatelné s naší kopřivou dvoudomou, ale ty sibiřské méně žahají a vypadají až hezky exoticky, jihoevropské, jako je k. kulkonosná udělají také parádu.

Jennifer | 09.03.2023 08:55:31

Re: červotoč

skupina: Články - téma: Jak vyhnat červotoče z nábytku a trámů

pokud jsou ze dřeva, tak proč ne. Ale pochybuju.

jirka | 05.03.2023 13:36:18

Fotovoltaika svépomocí

skupina: Články - téma: Postavte si fotovoltaickou elektrárnu sami

Upozorňuji na zákon č. 406/2000 Sb. v platném znění, §10d, odst.2: (2) Osoba oprávněná provádět instalaci je povinna zajistit výkon odborných činností spočívajících v instalaci vybraných zařízení vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů pouze fyzickými osobami, které jsou držiteli osvědčení o profesní kvalifikaci pro příslušnou činnost podle zákona o uznávání výsledků dalšího vzdělávání ne staršího než 5 let.

Karel Brich | 23.02.2023 19:22:23

Re: dotaz

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

taky bych řekl, že klobásy byly na povrchu vlhké. Před uzením je potřeba klobásy nechat pořádně oschnout. Klidně zavěšené v udírně, s otevřenými dvířky

Mareček | 14.02.2023 18:54:01

Vekra

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Chtěli jsme od Vekry, aby nám udělali do baráku i HS portály, prostě něco bezprahového, abychom pohodlně přes léto mohli být na terase a u bazénu. I když jsme se díky tomu plácli dost přes kapsu, tak to ale dopadlo dobře. Okna sedli hned na první dobrou a díky tomu, že jsme měli dělanou jejich montáž, tak nám udělali prodlouženou záruku.

Filip A. | 09.02.2023 10:42:48

Re: dotaz

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

Toto sa mi stalo, keď som s údením začínal a všetky klobásy mi skysli. Dnes už viem, že som urobil chybu, že som udiareň pred vložením klobás poriadne nevysušil a tá vlhkosť sa natiahla do klobás. Takže vysušiť údiareň (aspoň pól až trištvrte hodiny pri 50 °C ), podobne usušiť klobásy, aby boli na povrchu suché a až potom údiť. Výsledok bude 100%.

Stevig | 31.01.2023 20:34:40

dotaz

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

Stalo se prosím někomu, že udil klobásky a jsou kyselé? Maso domácí, 24h naložené, poté dáno do střev a udilo se cca 7h prvně na 70 st. poté na 50st. Jsou kyselé. Dřevo buk a švestka bez kůry…

Jana | 29.01.2023 18:19:30

Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

U nás doma i stará okna vybourávali a odváželi si je, abychom s celou výměnou měli co nejmenší starost. Byl docela mazec pozorovat, jak vám stará okna vybourávají a pak vám profukuje skrz díry místo oken, ale dobrý, do pár hodiny jsme tam měli nový, bílý, pěkný, namontovaný a jsou v pořádku furt.

Asamas | 28.01.2023 16:22:17

Re: Re: Re: Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

My kupovali okna a teda čekali jsme na jejich výrobu přes 2 měsíce. Ale pak už jsme se na všem domlouvali rychle a výměna proběhla během několika hodin. Sice jsem si dal jeden den dovolené, ale jinak jsem spokojen s jejich přístupem.

Tomash | 07.01.2023 13:37:33

Re: Uzené klobásy

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

Důvofem je přiškrcený komín. Kouř musí kolem klobás jenom prolítnout. Jinak takzvaně močkovatí

Fanda | 17.12.2022 07:01:37

Re: Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Jsem s okny taky spokojen, dělali nám je hned z jara, bral jsem je všema 10, protože už začínala ta krize v které se dnes plácáme, a vůbec mi to nevadí. Netopíme plynem, ale elektřinou a to je už prašť jak uhoď, takže jsem za dobrá okna a díky tomu lepší izolaci opravdu rád.

Aleš | 11.12.2022 15:56:29

diskriminace zákazníků

skupina: Články - téma: ČOI a ochrana spotřebitele

Vážení, v prodejně TESCO na Lukách zavedli dvojí ceny. Jedna běžná drahá, druhá na jejich kartu výrazně levnější. Kartu ván však vydají pouze na chytrý telefon, takže méně majetní musí kupovat podstatně dražší zboží. Také samotné označování cen u zboží je záměrně zavádějící. Jak je možně tuto zcela jednoznačnou diskriminaci provozovat bez právního postihu?

Petr Dostál | 07.12.2022 12:54:56

Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Taky jsme dělali výměnu oken v zimně, ale u nás se ještě počasí drželo okolo nuly, takže se montáž normálně provedla. Ptal jsem se u Vekry, jestli to nebude problém a řekli mi, že to nebude mít žádný efekt na okna, že do té 0 to je ok. Tak jsme to podstoupili a okna jsou fakt bez závady přes několik roků.

Norris | 05.11.2022 14:48:41

Re: Chytrá klika

skupina: Články - téma: Zabezpečení domů a bytů

Máš tady s tou značkou přímo zkušenost jo?

Pavel | 02.11.2022 09:33:12

skupina: Články - téma:

Do kuchyně jsme zvolili vinylovou podlahu a musím říct, že už kolikrát mi na podlahu něco upadlo a zatím není nijak poškozená.

Leni | 31.10.2022 11:51:52

Re: Spokojenost - Vekra

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Ahoj, s Vekrou jsme měli jeden problém, dělali nám okna asi 7 lety, a vím, že jsme po předání oken zjistili, že nám nedali jednu krytku na pant, takže jsme hned volali a ještě ten den dorazili s omluvou a dali na okno, takže ve finále OK. Jinak s okny od montáže není žádný problém.

Martin O. | 09.10.2022 18:25:51

únik oleje hlučnost

skupina: Články - téma: Olejové radiátory – jak fungují, kam se hodí a jaké jsou jejich výhody?

Po dlouhodobé zkušenosti mohu konstatovat,že je opravdu vyjímkou když radiátor nezačne protékat .To se objevuje hlavně kolem šroubení topné spirály .Není vštšinou problém dotahovat ,ale již to chce servis asi 1X do roka .

K té hlučnosti . No některé radiítory docela nahlas praskají při zahřívání i chladnutí- musim dodat i drahé modely .

Venca | 08.10.2022 05:34:33

Krátký dotazník ohledně bydlení

skupina: Články - téma: Lněné semínko posílí imunitní systém a zlepší zažívání

Dobrý den, prosím Vás o vyplnění krátkého dotazníku ohledně bydlení https://forms.gle/…wijDUnDrqXp9 Děkuju všem za Váš čas.

koprivaj | 24.09.2022 09:25:17

Re: Re: Moc liboveho masa

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

Já doporučuji 1:2. Jeden díl hovězího a dva díly vepřového. Naložit do soli na 5 – 7 dnů Potom hovězí semnlít, přidat koření pepř, česnek, majopránka, kmin, sl paprika a koniandr. a vodu. Udělat prát. Do něho na malé kostičky nakrájené vepřové, vše promíchat. Dle chuti dokořenit. Plnit do střev. Dát do vyhřáté udírna. Po třech hodinách vyndat a dát na 15 minut povařit do vařící vody. Urychlí to uzení. Poté doudit. Udíme tak dlouho, až se klobásy lesknou. Klobásu přeřízneme a když se krásně ukáže mozajka, jsou hotové.

Josef | 16.09.2022 18:04:35

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Náš tip

WPC TERASA – STÁLÁ BARVA, SNADNÁ ÚDRŽBA

Komfortní terasa do zahrady i k bazénu. Minimální nároky na údržbu – stálá barva a dlouhá životnost i bez natírání. Kvalitní dřevoplast evropské výroby, plný profil prken. Široká nabídka odstínů. Kalkulace zdarma.

 

Neviditelný obrubník

Neviditelný plastový obrubník je vhodný k zamezení prorůstání trávy nežádoucím směrem. Velmi odolný plast, který vydrží i opakovaný přejezd travní sekačkou.

 

Stop zápachu z podestýlek

Bakterie do steliva domácích i hospodářských zvířat eliminují zápach a hygienizují prostředí. Zvířata tak žijí ve větší čistotě a sníží se potřeba kompletní výměny.

 

POSTEL Z MASIVU Z EXOTICKÉ DŘEVINY

U postele z masivu BENETT, nenajdete nohu a proto se při vstávání nekopnete. Tato postel z masivu jako jediná umožňuje barevné kombinace rámu a výplně čela.

 

DLAŽDICE, KTERÁ HÝČKÁ VAŠI TERASU

Užijte si pohodové dny na vaší terase s rodinou a přáteli. K dokonalé atmosféře přispěje Semmelrock dlaždice CARATsantino s jemnou povrchovou úpravou, která je velmi příjemná při chůzi naboso.

 

Dokonalé imitace květin a stromů

Kvalitní umělé stromy, palmy a květiny pro interiéry i exteriéry jsou vhodné do míst, kde se živým rostlinám nedaří nebo není dost času na jejich údržbu. Dokonalé imitace jsou k nerozeznání od živých rostlin.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom