Reklama

Diskuzní fórum - Články

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků ve skupině Články

Re: Krabičková dieta - Zdravé stravování

skupina: Články - téma: Krabičková dieta

Jani, souhlasím s Vámi, lepší je si krabičkovou dietu objednat než se s tím lopotit na nákupech a pak v kuchyni. Existuje mnoho stravovacích programů v krabičkových dietách a jsou sestavované odborníky na stravu a výživu – já mám dobrou zkušenost s programem Fit+ (Zdravé stravování) a jsem spokojená i s cenou kterou platím za to co pro mě dělají.

Edita | 13.09.2023 16:46:45

Re: Re: Vekra okna

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Pánové přiznám se, že mám velice podobnou zkušenost. Ve světě oken fakt znalý nejsem a bylo pro mě velmi přínosné, když mi někdo dokázal lidsky vysvětlit co je důležité, aby mi ta okna fakt vydrželi nějakou dobu, a i jaká údržba jim pomůže delší trvanlivosti. Já jsem nad Vekrou přemýšlel už když jsme doma začali řešit, že je potřeba udělat výměnu. Tady mi poradili, přijeli, udělali a bylo hotovo.

AlesLapcik | 06.09.2023 11:23:09

Krabičková dieta - Zdravé stravování

skupina: Články - téma: Krabičková dieta

Za mě je lepší varianta si krabičkovou dietu objednat než si ji připravovat, popravdě nevím jak bych se dopočítala kJ a ještě trávit mraky času nad nákupy, vybíráním těch správných potravin a vařením. Raději si tuto službu platím u Zdravého stravování a mám kJ spočítané odborníkem a jídlo přivezené až domů. Šetří to čas a co se mi na tom líbí je, že se tak můžu stravovat dlouhodobě.

Jana | 29.08.2023 12:42:50

Re: Vekra okna

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Také jsem byl rád, že mi obchodník dokázal poradit a vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými okny. Cenovou nabídku poslal rychle oproti jiným. Termín realizace mi posunuli o dva dny a přiznám se, že mi to víc vyhovovalo než původně dohodnutý termín. Montéři byli zruční a všechno zmákli akurátně. Vekra u mě odvedla kvalitní práci a s novými plastovými okny jsem spokojený.

Milan | 16.08.2023 20:13:58

skupina: Články - téma: Kvalitní rostoucí židle pro děti od 4 let až do dospělosti – zdravé sezení i úspora financí

On celkově rostoucí nábytek je výhra, sice ta investice není nejmenší, ale na druhou stranu když se to vezme tak je to lacinější něž co rok třeba kupovat něco nového.

Irma | 19.07.2023 18:33:56

Vekra okna

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Plastové okna s trojsklem mám od Vekry krátce, takže na nějaké velké hodnocení funkčnosti je zatím brzy. Co můžu hodnotit, tak je komunikace s obchodníkem, který mi poradil s výběrem oken a dal hodně informací co se rozdílů mezi okny týká, tak i jejich údržby. Termín realizace zakázky dodrželi a se zapravením oken se docela pohráli, vypadá to velice dobře, co ocenila hlavně manželka, že veškerý čurbes si po sobě uklidili a odvezli.

Lukáš | 17.07.2023 18:37:26

skupina: Články - téma: Cibule

Cibule se má před dozráním poválet, kdy????

zájem o zahradu | 02.07.2023 18:39:10

Re: Re: Vekra

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Původně jsem zvažoval stejný postup, že nejdřív uděláme nejdůležitější část a pak zbytek.No nakonec to dopadlo, tak že se to dělalo vše najednou – cena nebyla tak strašidelná jak jsem si původně myslel, tak se to sfouklo jedním vrzem vše od vekry a jsem spokojený s tím jak si s osazením oken parta montérů poradila.

Roman | 06.06.2023 16:07:54

Adaptic

skupina: Články - téma: Designové židle aneb když posezení není nudné

Nejvíc top je Adaptic. Jako jediná je totiž praktická a funkční a zároveň nezkazí design interiéru

Diablo69 | 26.05.2023 11:02:08

Re: Vekra

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

U nás doma s nimi máme taky zkušenosti, máme starší barák, kde jsme dělali rekonstrukci v podstatě na dvakrát, nejdřív jsme od nich nechali udělat okna do obytné části a pak když jsme našetřili zas nějaké peníze, tak jsme u vekry nechali dodělat okna ve sklepě a na půdě, kde to pro nás bylo vedlejší. Obě zakázky zmákli, okna dobře těsní, takže jsme spokojení, jak se to podařilo.

Jindra Holý | 24.05.2023 15:54:20

Re: Sádrokartonové příčky

skupina: Články - téma: Sádrokarton v rodinném domě? Jako doma!

Také jsem se pustil do rekonstrukce svépomocí a co teda můžu fakt doporučit, tak se vyplatí se podívat online po věcech k rekonstrukci. Můžete tam tak nakoupit spoustu věcí za velmi pěkné ceny.

Erik Hofman | 24.05.2023 07:29:22

Sádrokartonové příčky

skupina: Články - téma: Sádrokarton v rodinném domě? Jako doma!

Chtěl bych kompletně předělat nenosné stěny. Už vím co si mohu dovolit vybourat a chtěl bych to nahradit právě pomocí sádrokartonových příček. Poradíte mi někdo prosím? Jak na to?

Daniel | 22.05.2023 21:48:27

Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Tak během korony snad nebyl dodavatel, který by neměl zpoždění, nebyly součástky, i u manžela v práci stála výroba. Taky jsme se s tím potýkali a to jsme dělali jen drobné úpravy, loni teprve přišly na řadu okna a ty Vekra zvládla v termínu, jak předesílala. Takže evidentně se už zas všechno dostalo v tomhle směru do normálu.

Petra | 27.04.2023 11:18:00

Elektrokoloběžka Ducati PRO III

skupina: Články - téma: Elektrokoloběžky – ideální dopravní prostředek do města i na venkov

Konkrétně tuto elektrokoloběžku Ducati pro III mám a používám ji hlavně na jízdu po městě. Je moderní a stylová koloběžka v italském duchu, kvalitní zpracování do všech detailů, překvapí výkonným motorem a dobrou ovladatelností. Použité materiály působí kvalitně a to především brzdy, které dělají jízdu bezpečnější. Mám k ní i přilbu od Ducati a jako celek to vypadá hodně dobře. Udělalo mi radost, že jsem na vašich stránkách narazil i na něco takového – elektrokoloběžky a zrovna má oblíbená Ducati.

Dan | 26.04.2023 08:38:31

Re: Vekra

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

My si nechávali vyměnit starý plastový dveře na zahradu, kdy jsme před několika lety chtěli ušetřit a zjistili jsme až po delší době, že to jsou balkonovky, takže strašně profukovaly. Teď jsme se konečně dokopali k jejich výměně, kdy máme dost podobný, ale normálka venkovní dveře a ty teda drží a doma je to hnedka poznat jak skrz ně nečiší.

Vlasta | 13.04.2023 15:12:56

Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

U nás sice nemrzlo, ale my jsme nestíhali stavět, takže jsme museli u vekry asi na 2× posouvat termín a byli s tím v pohodě. Nakonec montáž proběhla za aprílového počasí, ale i tak okna v pohodě ukotvili a bylo všechno hotový běhěm jednoho dne.

Adam | 31.03.2023 07:41:40

skupina: Články - téma: Malé lednice se hodí do kanceláře nebo do jednočlenné domácnosti

My jsme si koupili menší ledničku na chatu a jsme velice spokojení. Energie žere poměrně málo a je hezká. Kupovali jsme ji levně – brali jsme ji rozbalenou, ale plně funkční. Za mě jsou menší lednice fakt super.

Petra35 | 30.03.2023 12:57:46

Re: Re: Spokojenost

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Po dohodě, kterou jsme s obchodníkem u Vekry telefonicky uzavřeli jsme jeli k nim na prodejnu, kde jsme se poprvé potkali a začali realizovat naše požadavky. Dohodli jsme se na zaměření oken, výrobě s tím, že montáž si uděláme svépomoci. Za sebe jsem s okny spokojen i s ohledem na jejich montáž, jelikož se s okny dobře manipulovalo a bylo díky tomu rychlejší a přesnější zazdění.

J.L. | 19.03.2023 18:25:56

skupina: Články - téma: Kopřivy - proč by na zahradě neměly chybět?

Existují i pohledné sibiřské a jihoevropské kopřivy, které byly využívány na vlákno, olej ze semen a jako lék. Vlastnostmi jsou srovnatelné s naší kopřivou dvoudomou, ale ty sibiřské méně žahají a vypadají až hezky exoticky, jihoevropské, jako je k. kulkonosná udělají také parádu.

Jennifer | 09.03.2023 08:55:31

Re: červotoč

skupina: Články - téma: Jak vyhnat červotoče z nábytku a trámů

pokud jsou ze dřeva, tak proč ne. Ale pochybuju.

jirka | 05.03.2023 13:36:18

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Náš tip

Parní sprchové boxy vyrobené v Česku

Uleví od stresu, zregeneruje tělo a posilní imunitu. Parní sprchový box je sprchový kout kombinovaný s parní saunou, která je připravena kdykoliv k použití. Teplota páry je nastavitelná od 25 - 60 °C. Výroba v ČR, odborná montáž pro celou ČR. Prodloužená záruka na 5 let.

 

Nepropustné chrániče matrací

Chránič matrace výrazně prodlouží životnost Vaší matrace. Vybírat můžete z různých povrchových materiálů: klasické froté, antibakteriální bambus nebo moderní molton či tencel.

 

aku minipila STIHL GTA 26 SET v akci

Mnohostranně použitelná akumulátorová minipila STIHL GTA 26 SET. Efektivní při řezání stromů a keřů včetně zpracování zelených zbytků nebo při dřevostavbách. Nyní za akční cenu!

 

Betonové ploty GARDELOT

Betonové ploty jsou odolné vůči nepřízním počasí, jejich montáž je jednoduchá a jsou cenově dostupné pro každého. Jako výplň je možné použít plotovou desku z celoprobarveného betonu imitující kámen, cihlu, prkno i dřevo.

 

MADLA NA ZÁBRADLÍ PRO PANELOVÉ DOMY

Výměna starého bakelitového madla za PVC madla v mnoha barevných odstínech, luxusnější a útulnější dřevěná madla či odolná plastová madla. Máme řešení téměř pro každého, nabízíme odborné poradenství, zaměření i profesionální montáž.

 

MAMUT GLUE HIGH TACK

Využijete ho všude tam, kde potřebujete něco rychle přilepit a nemůžete předmět z jakýchkoliv důvodů zatížit, než lepidlo vytvrdne. Lepidlo MAMUT GLUE High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.