Reklama

Diskuzní fórum

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků celkem

Re: prodej bytu

skupina: Články - téma: 3 důvody, proč roste prodej bytů v Praze

Zdravím, je to opravdu složité, teď také řeším celou tu situaci ohledně levnějšího bydlení a našla jsem levného akorát za Prahou. Co si myslíte třeba o této stěhovací firmě? https://stehovanikoruna.cz/ Nevím, na koho bych se měla obrátit.

ZdenaZit | 17.09.2021 13:02:01

Re: Video

skupina: Články - téma: Sádrokartonáři ví, že fermacell je lepší “sádroš”

Jsi upad. Vůbec nevíš o čem mluvíš. Máme postavený celý dům z Fermacellu a nic lepšího neexistuje. Vrať se do doby komunistické.

David | 16.09.2021 23:40:38

Re: Video

skupina: Články - téma: Sádrokartonáři ví, že fermacell je lepší “sádroš”

Jsi upad. Vůbec nevíš o čem mluvíš. Máme postavený celý dům z Fermacellu a nic lepšího neexistuje. Vrať se do doby komunistické.

David | 16.09.2021 23:40:35

Re: Video

skupina: Články - téma: Sádrokartonáři ví, že fermacell je lepší “sádroš”

Jsi upad. Vůbec nevíš o čem mluvíš. Máme postavený celý dům z Fermacellu a nic lepšího neexistuje. Vrať se do doby komunistické.

David | 16.09.2021 23:40:17

Kozí sýrRe:

skupina: Články - téma: Domácí výroba sýrů

Přišla jsem na to až teď,ujali jsme se před třemi nedělemi tříleté, hnědé kozy.Dvakrát jsem zkoušela dělat sýr.Jednoduše.Do dvou litrů mléka, přes noc vychlazeného , dám 2 pl citronové šťávy a nechám den, aby aspoň trochu zkyslo.Pak dám hrnec na plotnu a zahřívám, asi na 50–60C,dám na plátýnko s cedníkem, nad nádobu, nechám přes noc okapat, ještě pořádně vymačkám.Na pánev máslo 1 pl,na špičku noře jedlou sodu(bio) a zahřívám, dokud se nezačne tavit, pak osolím a přidám koření(pažitku, nebo jiné bylinky a dám do silikonových mističek ztuhnout do lednice.

Ľubica | 15.09.2021 19:25:36

Šlo to lehce

skupina: Články - téma: Dětský pokoj

My jsme dětem zařizovali dětský pokoj asi 2 měsíce před jejich narozením. To jsme si s manželem už totiž řekli, že chceme vědět pohlaví a podle toho nakupovat věci. Byla to docela honička ale třeba dětské postele z https://www.aminabytek.cz/…tele-domecek se nám podařily sehnat téměř okamžitě a to i v době velké hospodářské krize.

Libuše | 15.09.2021 11:41:27

Notebook

skupina: Články - téma: Umřel vám náhle notebook? Nemusí to být tak zlé...

No jako já bych se ve svém notebooku takto tedy nevrtal. Ještě bych si ho rozbil úplně a nebyl ho schopný prodat ani na součástky. Raději bych se mrknul na https://www.tera.cz/…1357566.html a koupil si nový. Přeci jenom, notebooky už dneska nejsou tak drahé jako bývaly.

Tomáš Roman | 10.09.2021 16:43:51

prodej bytu

skupina: Články - téma: 3 důvody, proč roste prodej bytů v Praze

V Praze byli nemovitosti vždycky velmi drahé, ale dneska už je to velmi přehané, ale podle tohoto článku https://www.penize.cz/…besile-tempo se stejně tak i tak nemovitosti stále prodávají.

Henry | 08.09.2021 16:45:44

Precis Consulting - podvod

skupina: Volná diskuze - téma: Realitní kancelář???ano či ne

…ještě doplňuji, že další možností (dle zákona o DPH) je možnost žádosti o registraci k DPH. To znamená, že by ten obrat (1 mil. CZK) neplnili do teď a o registraci by pouze požádali (a bylo jimi vyhověno). A to je trochu divné s ohledem na to množství „nabídek“ na Facebooku. Po těchto negativních referencí by se podle mě měla společnost obhájit splněním zákonné povinnosti tzn. zveřejnit svoje finanční výkazy resp. účetní závěrku za 2020. Ale to se od 2017 neděje: https://or.justice.cz/…pis-sl-firma?… Z výsledovky (dle obratu) by alespoň bylo vidět, jaký má obrat a že nějaký business opravdu dělá (a nejen vybírá zálohy, které nevrací v plné výši).

Pavel | 07.09.2021 09:36:04

Precis Consulting

skupina: Volná diskuze - téma: Realitní kancelář???ano či ne

Naprosto souhlasím s jiri35@centrum.cz ohledně negativní zkušenosti s paní Purdjakovou resp. Precis Consulting. Jejich business je postavený na vybrání co možná nejvíce záloh na údajně „výhodné“ nákupy, které v konečném důsledku nevyjdou. A když po nich chcete vrátit peníze, dostanete jen část – a to je jejich „legalizovaný“ výnos, protože tak je nastavena tzv. Objednávka realitních služeb. A pokud budete chtít podrobný detail k vynaloženým nákladům (např. realizované schůzky s lidmi, jejich kontakt, aby bylo možné tyto schůzky ověřit apod.), nic nedostanete. Navíc ty pozitivní reference z poslední doby (na tomto webu) jsou jen posledním výkřikem paní Purdjakové, aby zaplatila své náklady na život. Rovněž není těžké dohledat, že pracuje i pro jiné společnosti. Proto ji vlastně nelze vyčítat, že telefon prakticky nikdy nezvedne a ani se s Vámi pravděpodobně nepotká :-) A důkaz, jako bývalý její „klient“ samozřejmě mám. Stačí se podívat na dokument tzv. Objednávku realitních služeb. Tu je podepsal v návaznosti na její nabídku zprostředkování relativně výhodného nákupu nemovitosti v hodnotě vyšších jednotek milionů Kč. Překvapením pro bylo, že její požadovaná provize je v řádech cca 20% z hodnoty nemovitosti, nikoliv, jak to u běžných realitek býva cca 3–5%. S tím jsem byl ok, protože se i po zaplacení této provize stále jednalo o zajímavou cenu. Větším překvapením však bylo, že odměna za úspěšné zprostředkování obchodu (tj. nákup nemovitosti za zvýhodněnou cenu) byla v mé smlouvě uvedena v následující podobě:

  1. Objednavatel se zavazuje zprostředkovateli uhradit za služby specifikované touto ORS ve výši 21,06%, bez DPH, z nabídkové ceny, a to za předpokladu, že se objednavatel stane výlučným vlastníkem nemovitostí blíže specifikovaných v čl. 1.1. této ORS.

Mě i mé právníka tam zaujalo právě to DPH. A víte proč? Společnost Precis Consulting se stala plátcem DPH až 01/07/2021, přestože moje smlouva byla podepsána cca 6 měsíců před tímto datumem a už zahrnovala DPH! Navíc dle zákona se stáváte plátcem (povinně) okamžitě po překročení hranice obratu 1 mil. CZK, což při takovéto výše provize by bylo hned, po uzavření prvních dvou obchodů. A to dle nabídek na FB, společnost funguje již od listopadu 2018 (resp. první nabídky od května 2020). To už by tato RK předpokládám udělala více úspěšných obchodů :-)

Zkrátka pokud nechcete rozdávat peníze na ulici, akceptujte výhodný obchod a samozřejmě zaplaťte odměnu zprostředkovateli, ale až poté, co ho skutečně doručí!! Tj. žádné zálohy na „pochybnou“ činnost předem pod vidinou tučného zisku!

Pavel | 06.09.2021 18:50:19

Reklama

skupina: Články - téma: Nejlepší dlažba na terasu na světě? Poznejte 10 neocenitelných výhod 2 cm dlažby v exteriéru

To je hezké, že označení PR článek dáte až na konec. Škoda, že jsem to četl.

Ondra | 06.09.2021 15:26:52

Likvidátor

skupina: Články - téma: Zápach v bytě

Je to tak :) Já od nich zbožňuju tento likvidátor pachu https://www.alpik.cz/…rata-citron/. Mám doma kočku, není cítít, ale pro návštěvy to nemusí být příjemné. A díky tomuto likvidátori super.

Kačka | 02.09.2021 22:35:04

skupina: Volná diskuze - téma: Kuchyňská linka

Však se podívej i na ty jejich návrhy kuchyní, třeba se ti tam nějaká zalíbí!

Petr | 02.09.2021 22:28:07

skupina: Články - téma: Ložnice – jak si ji zařídit k oboustranné spokojenosti?

Moc děkuji za tip zkusím se podívat :-)

Karolína | 02.09.2021 22:14:23

ceny nemovitostí

skupina: Články - téma: 5 důvodů, proč bydlet za městem

No při dnešních cenách si bydlení v Praze nebo i v jiném velkém městě může dovolit málokdo. Všichni doufali že korona ceny nějak sníží a ono nic, naopak vylézali články, jak realitky vlastně vydělali víc – https://byznys.ihned.cz/…y-koronaviru nepochopím.

Milan | 02.09.2021 20:56:19

vyžití na zahradě s dětmi

skupina: Články - téma: Zahrada pro děti: Co by na ní nemělo chybět?

Zdravím, nedávno jsme se nastěhovali do nového bytu se zahrádkou, která je prázdná a využití jejího prostoru ani případných stromů atd. nepřichází v úvahu. Tak jsme hledali nějaké alternativní řešení, co nezabere tolik místa, je to skladné, ale současně si s tím dvojčátka vyhrají a našli jsme stránku [https://www.antonieemma.cz/] , což je přesně podle našich představ. Průlezka má mimo jiné několik různých variant, jak ji postavit, takže za nás ideální volba.

Martina Písařová | 02.09.2021 14:24:26

Re:

skupina: Články - téma: Stěhujeme se svépomocí

Zdravím, manžela jsem přemluvila také k volbě stěhováků. Máme druhé dítě na cestě, a tak jsem stěhování svépomocí okamžitě zavrhla. Po doporučení jsme zvolili https://stehovanikoruna.cz/ a opravdu jsme byli velmi spokojení. Dokonce nám udělali cenovou nabídku ZDARMA.

alabud | 01.09.2021 15:13:39

balkon

skupina: Články - téma: Posezení na balkóně - balkónový nábytek musí být odolný a skladný

My jsme teda na balkoně moc spokojení s ratanovým nábytkem.

Lucie | 31.08.2021 19:24:36

balkonový nábytek

skupina: Články - téma: Jak zabydlet balkón v paneláku – nová podlaha, květiny, nábytek

My máme na balkoně krásné ratanové posezení, pouze pro dva malinká křesílka.

Adéla | 31.08.2021 19:22:30

Re: Re: Zkušenost se změnou tarifu

skupina: Články - téma: Změna, která šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Spojil jsem se se zákaznickým centrem a ptal se po možnostech, co mám, že jinak zvažuju přechod jinam. A oni jestli už mám nějakou konkrétní nabídku, tak tu jsem ještě neměl, tak jsem v podstatě od nich pak dostal možnost přejít na konkrétní cenu, tak ať si to rozmyslím. A to už se nějak právě vědělo, že se bude zdražovat, tak jsem si to nechal upravit na rok, kdy mi dali dost dobrou cenu elektřiny, jinak jsem to už víc neřešil, přišlo mi to zbytečný.

Sefl | 30.08.2021 15:43:44

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Náš tip

Rozmanitá nabídka růží od STARKLa!

Pěstování růží má v našem zahradnictví více jak stoletou tradici. V našem E-SHOPU naleznete nabídku růží vhodných pro zdejší zahrady a parky!

 

Luxusní damaškové povlečení

Dopřejte si luxus v podobě damaškového povlečení vyrobeného z nejkvalitnější bavlny. Květiny, ornamenty či moderní vzor? Vyberte si z nejširší nabídky na českém trhu.

 

VILEDA TURBO - PRO DOKONALÝ ÚKLID PODLAH

Set kbelíku a mopu Vileda TURBO odstraňuje více než 99 % bakterií a virů jen za pomocí vody díky mikrovláknům v hlavici mopu. K důkladnému vyčištění není nutné používat žádné chemikálie.

 

 

Zahřeje v chladných podzimních dnech

Infrazářič Scheppach EPH 1200 vytvoří pocit krásného hřejivého tepla v zimních zahradách, balkónech nebo na terasách. Díky otočnému mechanismu rozšíří teplo až v 360stupňovém úhlu.

 

Krbová kamna ROMOTOP - teplo na dosah ruky

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domu přinesou vřelou atmosféru a jistotu. Spolehněte se na kvalitu českého výrobce, zákaznický servis a vyberte si z mnoha typů výrobků.

 

KVĚTINOVÁ STĚNA SEMIRAMIS

Nejen květinová stěna, dokáže vdechnout život balkonu nebo terase a navíc potěší svého majitele přizpůsobivostí a praktičností.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom