RONAL Bathrooms - Koupelny

Reklama

Diskuzní fórum

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků celkem

Re: Zdravé stravování

skupina: Články - téma: Krabičková dieta

Já tedy neměla potřebu něco dosolovat, mě se trefují do chuti každý den :-) Mám program Pro zdraví.

Alexandra S. | 12.06.2024 17:14:24

Kuchyň

skupina: Články - téma: Paneláková kuchyně: Jak udělat z mála hodně

Tak ono jde v dnešní době udělat i za málo peněz hodně muziky, chce to jen vědět jak na to. Podle mého je jedno, jestli se jedná o malý či velký prostor, ale myslím si, že hodně důležité je celkové plánování kuchyně. My jsme dělali novou kuchyň nedávno a nejen https://institutzdravehobydleni.cz/…sky-nabytek/ tento článek mě zaujal, protože se sama zajímám o zdravé prostředí, a to nejen venku, ale i u nás doma. Tak bych se především zaměřila na plánování, které pak udělá to nejvíc.

LucieJ | 12.06.2024 10:54:38

skupina: Články - téma: Zásuvky v domácnostech – typy, funkce a využití

Nevíte někdo prosím kde sehnat kulaté zásuvky a vypínače? Jestli se to ještě někde vůbec prodává?

Karel | 11.06.2024 21:42:06

skupina: Stavba a dům - téma: Nízkoenergetické domy

Zdravím, prosím chtěl bych se zeptat, kde poptávat materiál k opravě domu? Tedy ke kompletní rekonstrukci? Poradíte mi někdo se zkušeností?

Jiří | 09.06.2024 22:07:57

nebankovní soukromá půjčka

skupina: Články - téma: Stavební bazary on-line jsou tu hlavně pro stavebníky svépomocí

Dobrý den všem, jedná se o nebankovní soukromou půjčku

Rychlé financování a spolehlivá půjčka od poctivého věřitele, půjčky se pohybují od 20 000 Kč do 180 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou, na dobu (1 až 400) měsíců, pro více informací kontaktujte naši emailovou adresu::zelen­kovav244@gmail­.com

miroslav | 08.06.2024 17:31:56

nebankovní soukromá půjčka

skupina: Články - téma: Stavební bazary on-line jsou tu hlavně pro stavebníky svépomocí

Dobrý den všem, jedná se o nebankovní soukromou půjčku

Rychlé financování a spolehlivá půjčka od poctivého věřitele, půjčky se pohybují od 20 000 Kč do 180 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou, na dobu (1 až 400) měsíců, pro více informací kontaktujte naši emailovou adresu::zelen­kovav244@gmail­.com

miroslav | 08.06.2024 17:31:39

skupina: Články - téma: Umělá zelená stěna oživí interiér i exteriér, navíc bez zalévání a údržby

Zelenou stěnu jsme měli v práci a mě se to moc líbilo. Nakonec se mě podařilo přesvědčit manžela a nechali jsme si stěnu udělat domů. Oslovili jsme několik firem až jsme vybrali Graseko. Největší výhodou je snadná údržba, nemusíme se o zelenou stěnu vůbec starat a pořád vypadá krásně. Jsem moc ráda, že jí máme doma.

Zita | 04.06.2024 19:37:02

skupina: Články - téma: Zastřešení a zastínění terasy – jaké máte možnosti?

Postavili jsme si na terase pergolu kde můžeme sedět a odpočívat ve stínu když jsou horké dny v létě. Zároveň jsem přemýšlel jak zvýšit užitečnost pergoly kde bychom mohli sedět i v chladnějším období. Nechal jsem si zakrýt pergolu od firmy Kvalitní plachty. Díky tomu se zvýšil tepelný komfort a můžeme tam bez problému sedět i na podzim a v zimě, což je pro mě největší výhoda.

Hugo | 04.06.2024 19:17:40

skupina: Články - téma: Jaký materiál je vhodný na terasu – dřevo, wpc nebo dlažba?

Z mého pohledu jsou nejlepší dřevěné terasy. Přece jen velkou výhodou je jejich dlouhá životnost a odolnost proti počasí. Dlouho jsem zjišťoval informace o terasách a loni jsme si nechali terasu doma udělat od firmy Terasy Jelínek. Údržba terasy je velice jednoduchá což je další výhoda.

Robin | 04.06.2024 14:32:56

skupina: Články - téma: Čistíme ucpaný odtok

Článek je dobře napsaný, opravdu je základem prevence proti ucpaným odpadům. Nicméně když už se odpady ucpou tak nezbývá než zavolat instalatéra. Dlouhodobě se v tomto případě spoléhám na pana Musila a jeho firmu Instalatér Praha. Je velmi šikovný a dokáže si poradit se vším což mě vždy zachrání. Prostě na jakékoliv instalatérské práce si volám odborníka.

Hedvika | 04.06.2024 14:24:04

skupina: Články - téma: Když hadice nestačí aneb jak vybrat ideální vysokotlaký čistič?

Vapku používám doma k umývání kola a auta, případně na jakékoliv jiné umytí které je potřeba. Dlouho jsem si hledal informace jakou vapku vybrat a poradili mě s výběrem ve firmě Nilfisk-eshop , kteří se tímto sortimentem dlouhodobě zabývají.

Jarda | 04.06.2024 10:07:53

skupina: Články - téma: Využití dešťové vody na zahradě

Dešťovou vodu využívám na zahradě jako všichni ostatní k zalívání. Dříve jsem měl několik nádob kde vodu uchovávat s tím, že jsem si chtěl pořídit další zásobníky a úplnou náhodou jsem narazil na vaky pro úschovu dešťové vody. Říkal jsem si že je vyzkouším a zeptal jsem se na detailní informace ohledně použití u firmy Vaky Jabor kde jsme je nakonec objednal. Oproti nádobám jsou více skladné a jsou ze super materiálu, který vydrží.

Zdenda | 04.06.2024 09:50:07

skupina: Články - téma: Stavíme pletivový plot - rady a tipy, které jistě oceníte

V článku jsou velmi zajímavé informace. Před časem jsem potřeboval kolem domu nový plot a zvažoval různé varianty jaký plot zvolit. Chtěl jsem nějaký finančně dostupný a zároveň nenáročný na údržbu. Obrátil jsem se na firmu HK ploty, kteří mají s ploty dlouholeté zkušenosti, perfektně mě poradili a pomohli vybrat vhodnou variantu plotu. Chci tím říct, že vždy je dobré zvážit možnosti a když je možnost tak si nechat poradit od odborníků.

Zbyšek | 04.06.2024 09:38:44

skupina: Články - téma: Jak vybrat klimatizaci?

V článku jsou uvedeny důležité rady podle čeho vybírat klimatizaci. Nicméně pro člověka který tomu nerozumí je lepší obrátit se přímo na specializovanou firmu která s výběrem vhodné klimatizace poradí. Klimatizaci do bytu nám montovala firma Klimatizace s montáží. Pro mě bylo důležité zvolit správný typ klimatizace podle velikosti bytu a sám jsem nevěděl.

Dan | 03.06.2024 18:47:42

skupina: Články - téma: Chystáte se koupit pozemek? Pak si ho před koupí důkladně prověřte

Koupě pozemku je v podstatě podobná jako koupě bytu v tom, že byt si taky před koupí musím prověřit jestli na něm nejsou nějaká břemena a další právní vady. Proto je lepší kupovat přes realitku která to prověří abych se nenapálil. Kupoval jsem pozemek přes pana Ing. Šoustala který všechno zařídil a nemusel jsem se o nic starat. Je to věc každého, ale základem je si vše před koupí prověřit.

Vojta | 03.06.2024 17:03:39

skupina: Články - téma: Nakupujeme nemovitost – s realitkou či bez ní?

Souhlasím s tím co už je tady napsané. Opravdu v dnešní době radši koupit nemovitost přes realitku protože máte jistotu že to bude právně v pořádku. Někdo si řekne že si prodá nemovitost sám, ale musí být připraven, že musí zařídit a oběhat plno věcí kolem toho. Na doporučení jsme prodali byt přes Krása bydlení a měli jsme klid, o nic jsme se nestarali a to podle mě za to stojí.

Pavla | 03.06.2024 16:50:22

skupina: Články - téma: 3 důležité kroky při prodeji nemovitosti

V článku je to dobře popsané. V dnešní době si buď prodám nemovitost sám nebo to nechám na realitce. Pokud si budu nemovitost prodávat sám tak je lepší zaplatit si právníka který udělá všechny smlouvy což ale něco stojí. Z mého pohledu je lepší oslovit realitku, není to nestandartního, naopak se o všechny smlouvy postarají a vy prakticky nemusíte nic dělat. Podobným způsobem jsem prodával byt přes Azolo reality a ušetřili mě spoustu času a hlavně nervů.

Robert | 03.06.2024 16:39:38

skupina: Články - téma: Druhy saun a jejich účinky na naše zdraví

Informace ohledně saun jsem si hledal dřív když jsme vybírali saunu kterou si pořídíme. Nakonec jsme si nechali poradit od firmy Saunaproject. Zvolili jsme finskou saunu, v článku je všechno výborně popsáno což je super pro lidi co se rozhodují o koupi sauny.

Tadeáš | 03.06.2024 15:30:33

skupina: Články - téma: Jak si zpříjemnit pobyt v sauně? Tipy na doplňky a příslušenství pro domácí saunování

Moc hezky napsaný a shrnutý článek o příslušenství pro sauny. Do naší domácí sauny nakupuji dlouhodobě nejrůznější doplňky a hlavně vůně od firmy saunaproject.shop , saunu už máme doma delší dobu, ale kdo třeba přemýšlí o pořízení tak mu článek poradí co potřebuje.

Adriana | 03.06.2024 14:57:12

skupina: Články - téma: Nezbytné bazénové příslušenství – jenom plachta nestačí…

Přesně jak je psané v článku, provoz bazénu vyžaduje určité vybavení. Samozřejmostí je bazénová chemie a filtrace. Teploměr do vody není nezbytný, co je ale důležité je kvalitní plachta na bazén. Měli jsme několik plachet, ale moc nevydržely až jsme pořídili od firmy Plachty na bazén. Dále je potřeba pravidelně bazén vysávat. Takže celkově kdo chce mít na zahradě bazén tak se o něho musí starat.

Oldřich | 03.06.2024 12:44:59

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Náš tip

PLASTOVÉ PLOTOVKY Z „TRAPLASTU“

Nemáte zatím žádnou zkušenost s plastovými plotovkami z materiálu Traplast™? Chtěli byste si prohlédnout plastovou plotovku ve vybrané barvě? Objednejte si vzorek zdarma.

 

KUCHYŇSKÝ ROBOT SOGO

Multifunkční smart kuchyňský robot SOGO SS-14565 je skvělý pomocník do kuchyně a zastane práci mnoha klasických domácích spotřebičů - funguje jako mixér, strouhač, sekáček, mlýnek na maso, parní hrnec, polévkovar, šlehač či hnětač těsta. 

 

DĚTSKÝ SEDACÍ VAK LULU

Jeden z nejstrašidelnějších modelů z naší kolekce, který je vhodný nejen pro děti jako zábava. Je výborným dárkem a humorným relaxačním vakem pro svoji bezpečnost a také zdroj zábavy pro všechny. Tento model je originální díky svým ústům, kde se mohou Vaši nejmilejší skrýt.

 

MULTIFUNKČNÍ ZAHRADNÍ TYČ

Multifunkční tyče jsou kouzelným a praktickým doplňkem Vašich relaxačních a pěstebních ploch. Nejčastěji se používá jako stojan na krmítko, ptačí budku nebo pro maketu havrana, který plaší ptactvo od vašich ovocných stromů a keřů.

 

Nový plynový gril Riwall

Luxusní plynový gril Riwall PRO RGG 41 EXL zvládne jakékoli grilování. Je vybaven 5 hořáky s nerezovým krytem a odtokem pro odkapávající tuk a piezo elektrickým zapalováním.

 

Hydromasážní a vířivé vany se světlem

Akce! Vybrané modely masážních a vířivých van za super ceny. Rádi relaxujete ve vaně po dlouhém a náročném dni? Právě pro Vás vyrábíme kvalitní vany vybavené jak hydromasáží, tak i jemnou AIR masáží. Česká výroba, prodloužená záruka, odborná montáž. Vše zajistíme.

 

Reklama

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.