Reklama

Diskuzní fórum

Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů a redakce za ně nenese ve smyslu platných předpisů trestní odpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo dle svého uvážení příspěvky editovat či mazat a to v případě, že se v nich objeví hrubé vulgarizmy, ruzné formy xenofobie, akty rasové nesnášenlivosti, pornografický materiál, reklama ci jiné projevy stavící předmětný příspevek mimo zákon.

 

Posledních 20 příspěvků celkem

Krátký dotazník ohledně bydlení

skupina: Články - téma: Lněné semínko posílí imunitní systém a zlepší zažívání

Dobrý den, prosím Vás o vyplnění krátkého dotazníku ohledně bydlení https://forms.gle/…wijDUnDrqXp9 Děkuju všem za Váš čas.

koprivaj | 24.09.2022 09:25:45

Krátký dotazník ohledně bydlení

skupina: Články - téma: Lněné semínko posílí imunitní systém a zlepší zažívání

Dobrý den, prosím Vás o vyplnění krátkého dotazníku ohledně bydlení https://forms.gle/…wijDUnDrqXp9 Děkuju všem za Váš čas.

koprivaj | 24.09.2022 09:25:17

Lněné semínko a zákrok

skupina: Články - téma: Lněné semínko posílí imunitní systém a zlepší zažívání

Zdravím chystám se na takový zákrok http://www.premier-clinic.cz/…inoplastika/ je to vlastně odstranění přebytečné kůže z břicha, a zajímalo by mě jak jestli by mohla pomoci konzumace toho lněného semínka třeba pomocí s lepším zažíváním a rychlejším hojení třeba.

Milan | 21.09.2022 14:18:37

Bungalov

skupina: Stavba a dům - téma: Stavba domu

Chtěl bych se zeptat, jestli mát někdo zkušenosti s typovými projekty bungalovů, nebo je lepší zvolit si projektanta..slyšel jsem, že typové projekty se rovnají úspoře již v začátku a třeba tady jsem našel moc zajímavé projekty bungalovů na klíč: https://www.dumonline.cz/…lovu-na-klic

Marianus | 19.09.2022 21:19:29

Re: Re: Moc liboveho masa

skupina: Články - téma: Jak správně udit klobásy v domácí udírně

Já doporučuji 1:2. Jeden díl hovězího a dva díly vepřového. Naložit do soli na 5 – 7 dnů Potom hovězí semnlít, přidat koření pepř, česnek, majopránka, kmin, sl paprika a koniandr. a vodu. Udělat prát. Do něho na malé kostičky nakrájené vepřové, vše promíchat. Dle chuti dokořenit. Plnit do střev. Dát do vyhřáté udírna. Po třech hodinách vyndat a dát na 15 minut povařit do vařící vody. Urychlí to uzení. Poté doudit. Udíme tak dlouho, až se klobásy lesknou. Klobásu přeřízneme a když se krásně ukáže mozajka, jsou hotové.

Josef | 16.09.2022 18:04:35

skupina: Články - téma: Dřín

Možná je tohle ten důvod: „Kvůli nejisté samosprašnosti je vhodné u semenáčů vysazovat dvě rostliny, aby došlo k dobrému opylení. U roubovaných odrůd je také vhodné kombinovat dvě odrůdy, úrody jsou pak větší.“

BF | 11.09.2022 16:09:52

skupina: Články - téma: Úložné boxy na hračky

Ahoj, četla jsem Váš článek, musím říct že mě zaujal. Nejvíc se mi líbily plyšové hračky. Něco takového bych chtěla pořídit svým dětem.

Magda | 04.09.2022 07:34:03

Re: Re: Re: Vekra zkušenosti

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

U nás Vekra taky v klidu. Co jsme u vekry koupili, to nám pořád funguje a máme okna včetně jejich venkovních žaluzií.

Janata | 27.08.2022 12:24:48

skupina: Články - téma: Nová vana: jak koupit a neprohloupit?

V dnešní době se mi investice do vany popravdě nezdá úplně rozumná, ceny vody se každoročně zvyšují a já osobně mám v oblibě spíše sprchu. Samozřejmě ale není nad to se v mrazivé zimě naložit do vany, třeba v bytech některé koupelny vypadají opravdu moc krásně a věřím, že investicí do nich člověk určitě neprohloupí :)

anna258 | 24.08.2022 12:14:38

Re: Re: Re: Re: Vekra recenze

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Doporučila bych vyměnit okna co nejdřív, dokud ještě vůbec jdou sehnat. My jsme měli docela štěstí, že jsme měli okna hotová za necelý měsíc, ale vím, že to byla spíš klika a to, že u nás není tolik oken.

Aďka | 25.07.2022 13:44:42

Re: Re: stěna

skupina: Články - téma: Mohutným stěnám již odzvonilo! Variabilní obývací stěny jsou „IN“.

Nechali jsme si hodně poradit od nich. Sestavili nám to skvěle.

Nina | 03.07.2022 22:38:00

Re:

skupina: Články - téma: Plastová okna VEKRA Design

Za mě taky spokojenost s okny od Vekry. Museli jsme teda maličko smlouva kvůli ceně, ale i tak jsme se dostali na super pořizovačku a dokonce jsme slevu ve finále neměli ani tak na okna jako spíš na montáž, ale z principu toho, že jsme k montáží měli delší záruku na okna, tak to bylo fajn.

Ricci | 30.06.2022 20:22:23

Dýně Goliáš

skupina: Články - téma: Dýně

Mám záhon hnojeny kravským hnojem a žádná ze 4 hnízd nekvete. Cukety už týden plodí a Goliáš jenom roste. Co s tím? Děkuji

Milan Hlaváček | 29.06.2022 07:18:40

skupina: Články - téma: Mohutným stěnám již odzvonilo! Variabilní obývací stěny jsou „IN“.

My už také nemáme tak silné stěny, a proto nám do baráčku a jednotlivých místností prochází hrozně jednoduše teplo. Museli jsme s tím už začít něco dělat, protože ta teplá fronta, která je momentálně v ČR, je alarmující. Kontaktovali jsme jednu českou firmu, která vyrábí alespoň předokenní rolety , ať s tím něco vymyslíme

Ewa | 27.06.2022 21:51:00

sklizeň višní

skupina: Články - téma: Višně

Dobrý den, poprosím o radu..při trhání višní „kmínky“ ponechávat nebo trhat? Díky, Vladimír Felt, Roudnice nad Labem

felt.vladimir@seznam.cz | 22.06.2022 17:11:02

skupina: Články - téma: Garáž nebo garážové stání?

No popravdě mám obytný automobil který je vysoký nějaké 2,8m a bydlíme v Praze a tam je problém parkovat i s osobním automobilem a na tož s obytným tak jsme si našli hlídané parkování. Je to sice trochu dál ale můžu tam mít hlídané obytné auto. Jelikoz nemáme zahradu a ani 3m vysokou garáž.

Marek | 22.06.2022 10:41:41

Re: stěna

skupina: Články - téma: Mohutným stěnám již odzvonilo! Variabilní obývací stěny jsou „IN“.

A jaký nábytek jste vybrali?

Zuzana | 20.06.2022 22:26:55

Dřín

skupina: Články - téma: Dřín

Proč nám dřín nerodí děkuji za odpověď

Milada | 18.06.2022 20:04:42

okna Bohemia Plast

skupina: Články - téma: Barevné provedení plastových oken Bohemia Plast Group s.r.o.

Vybrali jsme si do RD barevné rámy oken a dveří se zárukou 10 let. Po 12letech se na jižní straně začala v letních měsících barevná folie nenávratně krabatit a posléze odstávat. Dveře vlivem tepelné roztažnosti při vysokých letních teplotách nejdou otvírat. Velké zklamání !!!

vabl | 07.06.2022 20:34:48

Re: Re:

skupina: Články - téma: Co obnáší bydlení v mobilheimu aneb mobilní dům místo chaty

Ale abych jenom „nenadával“:

  1. Umístění mobilního domu musí být v souladu s územním plánem. Ten je záležitostí veskrze politickou – politiky obce, a v tomto se neliší od stavby domu – není-li, musíte nejprve docílit jeho změny, s tím stavební odbor jaksi nic nezmůže.
  2. „Pevně spojený se zemí“ je neurčitý právní pojem, je k němu ale už určitá judikatura, a pokud ten „barák“ lze odpojit (relativně jednoduše) od ingeniéurských sítí, naložit na podvozek a odvézt do pryč (což Mobilhaus lze), nenaplňuje tu definici. Tečka.
  3. Pokud nesplňuje Mobilhaus požadavky na barák k trvalému bydlení, lze to „obejít“ – jednoduše – tak, že ho ohlásíte nikoli jako stavbu k trvalému bydlení, ale jako „doplňkovou stavbu“, například jako zahradní chatku, či hospodářskou budovu. Proč by v zahradní chatce nemohla být kuchyně, obývák a koupelna? Po tomhle nikdo nebude pátrat a nikdo vám nebude dělat problémy – vy to prostě v žádosti ohlásíte jako „zahradní chatku“, a tím pádem ouřad ani nenapadne řešit třeba výšku stropu.
  4. Když si takový Mobilhaus budete kupovat, nechejte si prodejcem vystavit papír, že odpovídá ČSN EN na požární bezpečnost.

Ouřad nefunguje „normálním“ způsobem, vysvětlím na příkladu: když se někde dělá jímka, automaticky doporučuju si zajistit PAPÍR o provedení zkoušky těsnosti. Papír neznamená, že se ta zkouška provedla, protože to by znamenalo novou jímku naplnit, celou, vodou, a pak v předepsaných intervalech měřit, jestli ta voda ubyla v normě, nebo nad normu. A pak celou jímku vyčerpat. Ne, „za flašku“ se napíše papír, a je klid.

Filip | 07.06.2022 05:11:59

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Náš tip

OCHRANNÉ ROHY ZDIVA

Ochranný roh zdiva je využíván v místech většího pohybu a všude tam kde jsou rohy zdiva ohrožené přenášením předmětů. Ochranné rohy vyrábíme z matného broušeného nerezového materiálu v délkách 80 až 1490 cm. Ochranný roh je tak nejen velmi praktický ale současně je i designovým prvkem.

 

Terakotový pomalý hrnec JATA

Terakotový pomalý hrnec s kapacitou 3,5 l. Terakotová nádoba z přírodního materiálu se skvělými vlastnostmi pro zdravé vaření. Terakotovou nádobu je možné také použit samostatně, např. v troubě při teplotě až 250 °C. Ideální pro 3 až 4 osoby.

 

Malování podle čísel se ZUTY

I takový skladník ve šroubárně si může namalovat originální obraz. Pořiďte si předlohu obrázku podle čísel na zuty.cz

 

Luxusní damaškové povlečení

Luxusní damaškové povlečení české výroby v tradičních květinových i moderních vzorech. Nejširší nabídka damašků na českém trhu z té nejjemnější egyptské bavlny!

 

DĚTSKÝ SEDACÍ VAK KRAVIČKA

Dětský sedací vak pro nejmenší v motivu kravičky. Jedinečný dárek pro Vaše dítě ve kterém si může hrát, lenošit, pozvat si kamarády a společně si zařádit. Děti si velice rychle sedací vak oblíbí, vak je několikanásobně zabezpečen proti vniknutí, náplň nevyvolává alergie.

 

MINERÁLNÍ FOUKANÁ IZOLACE ABD IZOSPOL

Foukaná minerální vata IZOSPOL Granulát používaná pro tepelnou a zvukovou izolaci je za nejlepší cenu. Izolace foukanou minerální vatou je rychlá a dokonale pokryje celý izolovaný prostor. Vše bez nepořádku v domě.

 

Reklama

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom